flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

На виконання вимог частини четвертої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) у Київському окружному адміністративному суді створено канали зв’язку, через які викривачі можуть здійснити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

 

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38 (044) 207-80-40

 

 

Режим роботи спеціальної телефонної лінії:

понеділок-четвер – з 9 год до 18 год,

п’ятниця – з 8 год. до 15 год. 45 хв.

з щоденною перервою – понеділок-четвер з 13 год. до 13 год. 45 хв., п’ятниця з 12 год. до 12 год. 45 хв.

 

Захищена електронна поштова скринька, за якою можна направити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

anticor@koas.court.gov.ua 

 

Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень і порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

До відома:

Викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Викривач самостійно визначає, які канали використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону, які можуть бути перевірені.

Викривач має право отримувати інформацію про стан і результати розгляду, перевірки та/або розслідування у зв’язку зі здійсненим ним повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону.