flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ СУДУ

24 березня 2021, 10:06

        На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 9 грудня 2020 року №1236 із змінами та Протоколу №20 постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Кївської міської ради про запровадження посилених протиепідемічних заходів:

         Просимо Вас мінімізувати візити до суду без нагальної потреби задля Вашої безпеки та здоров’я.

         Повідомляємо, що загрози здійсненню правосуддя немає: суд працює у штатному режимі з дотриманням масочного режиму та щоденним вимірюванням температури. У приміщеннях суду проводиться додаткова дезінфекція.

         З метою запобігання подальшого поширення коронавірусної хвороби переконливо рекомендуємо сторонам та їх представникам, отримувати копії судових рішень, виконавчі листи, ознайомлюватись з матеріалами справи протягом робочого дня у вівторок та четвер попередньо подавши відповідні заяви засобами поштового зв'язку, електронної пошти, вкидання до скриньки вхідної кореспонденції суду.

         Водночас, позовні заяви, пов'язані із виборчим процесом приймаються канцелярією суду у штатному режимі наручно.

         Нагадуємо також, що подати документи до суду Ви можете:

  • направити поштою: бульвар Лесі Українки, будинок 26, місто Київ, 01133.
  • шляхом вкидання у скриньку для отримання поштової кореспонденції суду, яка знаходиться у приміщенні суду при вході до Відділу документального забезпечення і контролю (канцелярія) на 11 поверсі за адресою бульвар Лесі Українки, будинок 26, місто Київ, 01133.
  • засобами підсистеми «Електронний суд»;
  • на офіційну електронну адресу суду inbox@adm.ko.court.gov.ua

         Для отримання інформації у справі Вам достатньо зателефонувати:

         - до Відділу документального забезпечення і контролю (канцелярія) – (044) 270-80 91; (044) 270-80-90.

         Також звертаємо Вашу увагу, що на пунктах пропуску до приміщень суду запроваджено обов’язковий вхідний санітарний контроль, за результатами якого до суду не допускають осіб з ознаками інфекційних захворювань, зокрема, якщо температура тіла перевищує 37,3℃.

         Залишайтеся свідомими та не нехтуйте обмеженнями й правилами перебування в суді.