flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги відвідувачів Київського окружного адміністративного суду

22 березня 2022, 13:47

     У надважкий для нашої країни час судді та працівники апарату Київського окружного адміністративного суду продовжують працювати. Забезпечується реєстрація вхідної кореспонденції, автоматизований розподіл справ, ухвалення суддями судових рішень, надання відповідей на звернення громадян. Так, від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації та територію нашої держави, а саме з 24.02.2022 по 21.03.2022, суддями Київського окружного адміністративного суду ухвалено 242 судових рішення.
       Київський окружний адміністративний суд і надалі продовжує процесуальну діяльність для забезпечення права на захист осіб, які звертаються до суду. Судом вживаються усі необхідні заходи для того, щоб робота суду була максимально сконцентрована на реалізації повноважень, наданих, згідно з приписами чинного законодавства.
      Одночасно, повторно інформуємо, що в умовах воєнного стану на території України судді та працівники апарату суду працюють у дистанційному режимі. Просимо надсилати документи, у тому числі ті, що стосуються розгляду справ, на офіційну електронну адресу суду inbox@adm.ko.court.gov.ua або через підсистему "Електронний суд".
        Повідомляємо також, що у разі пропуску строків звернення до суду, що пов’язано із даною ситуацією, такі строки будуть поновлені. Усі справи, що призначені до розгляду у відкритому судовому засіданні, будуть зняті з розгляду.

        Разом до перемоги! Слава Україні!