Задати питання
flag Судова влада України

22 травня 2017 року в місті Києві відбувся загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

23 травня 2017, 10:50

22 травня 2017 року в місті Києві відбувся загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Форум організовано за підтримки Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України, українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні.

Мета заходу – започаткувати щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

Участь у форумі в режимі відеоконференції взяли суддя спікер КОАС Наталія Панченко та керівник апарату, прес-секретар КОАС Тетяна Геліч.