flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повістка про виклик до суду в адміністративній справі №2а-92/11/8/0170

01 вересня 2015, 17:51

                                                                             ПОВІСТКА ПРО ВИКЛИК ДО СУДУ

01 вересня 2015 року                                                                                                                                        Справа 2а-92/11/8/0170

 У провадженні Київського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа 2а-92/11/8/0170 за позовом Сільськогосподарського публічного акціонерного товариства Агрофірма "Крим" до Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової служби України  про визнання протиправними та скасування рішень, яка надійшла на розгляд Київського окружного адміністративного суду відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 №1207-VІІ.

Сільськогосподарське публічне акціонерне товариство Агрофірма "Крим" викликається до суду в якості позивача на  08.09.2015 о 10:00.

Судове засідання у даній справі відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 1-й під'їзд, 6-й поверх).


Наслідки нез'явлення за викликом суду

Особи які беруть участь у справі та які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.  

В адміністративних справах наслідки нез'явлення на судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 128, 129 КАС України.

З текстами судових рішень, постановлених судом в адміністративній справі, можна ознайомитись звернувшись до ресурсу Єдиного державного реєстру судових рішень (http://www.reyestr.court.gov.ua/), а копії на паперових носіях – отримати в канцелярії Київського окружного адміністративного суду.

                                                                                          І Н Ф О Р М А Ц І Я

                                                            про права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі,

                                                            встановлені Кодексом адміністративного судочинства України


          Відповідно до ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати   в   суді засвідчені копії документів і витяги з них.

          Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити   підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

          Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право   визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

          Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

          Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії   суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.